Żłobek

Zaopiekujemy się Państwa maluszkiem.

Uczymy, bawimy, rozwijamy.

Żłobek dla dzieci już od 10 miesiąca życia...

Dziecko uczy się cały czas poprzez zabawę, zajęcia dydaktyczne, ale również poprzez obserwację rówieśników. Naszą rolą jest więc zapewnienie warunków do bezpiecznego poznawania świata wszystkimi zmysłami, organizowanie okoliczności do działania i eksperymentowania, zachęcanie dziecka do zainteresowania otoczeniem i odpowiedniego reagowania na różne sytuacje. 
Żłobek organizuje kreatywne zajęcia rozwojowe wykorzystując różnorodne metody nauczania. 

Małe grupy

Małe grupy pozwalają poświęcić więcej czasu każdemu maluchowi, dzięki czemu możemy zapewnić sto procent niezbędnej uwagi wszystkim dzieciom.

Szybki rozwój

W rozwoju dziecka ważne jest, aby przebiegał w spokojnej, przyjaznej atmosferze. Magiczny Zamek powstał z myślą o miejscu, gdzie dziecko jest kochane i akceptowane.

Kreatywne zajęcia

Proponujemy zajęcia plastyczne, muzyczno-rytmiczne, dogoterapię, język angielski, zajęcia logopedyczne i inne.

Oferujemy

W plan każdego dnia wchodzą urozmaicone i kreatywne zajęcia. Posiadamy odpowiednie sale, które spełniają wszelkie wymagania do prowadzenia zajęć. Posiadamy ciekawą salę doświadczenia świata, słoneczną aulę, w której organizowane są zajęcia taneczne, lekkoatletyczne i rozwijające ruchowo, eventy rodzinne, teatralne oraz inne zajęcia rozwojowe.

Zajęcia dydaktyczno - wychowawcze

Dogoterapia

Zajęcia z logopedą

Nauka angielskiego

Zabawy tematyczne

Zajęcia rytmiczno - muzyczne

Zapraszamy do zapisów...